Temat: Hiperpolaryzująca zanęta na ryby REWELATOR

Witam,
oglądałem właśnie stronę z super zanętą i jestem bardzo ciekaw co o tym myślicie?

Rzecz dotyczy "Rewelatora", rewelacyjnej zanęty na ryby, te fotki a filmy które na stronie można obejrzeć są niesamowite.

Czy ryby mogą, tak reagować na zanętę, czy ktoś to już przetestował?

2

Odp: Hiperpolaryzująca zanęta na ryby REWELATOR

Nie mogłem się oprzeć wink
zakupiłem i testowałem zanętę przez jakiś czas, byłem z nią trzy razy na rzece i drugie tyle na wodach stojących.

Po kilku próbach rewelacji może nie było, ale miałem ciekawsze efekty niż kupując zanętę w sklepie.

Jest jedna ryba, która zawsze brała na rewelator i na wodach płynących i na stojących.
Piszę tutaj o rewelatorze w jego naturalnej formie bez żadnych dodatków, a rybą tą jest krąp.
Rewelacyjna zanęta na krąpia i na drobnicę, nawet na stawie gdzie wrzuciłem do wody pozostałość zanęty sprzed dnia łowiąc żywca weszły w nią ładne krąpie, jak na staw takie krąpie to już rewelka smile

Raz na kilka wypadów zdarzyło mi się, że nie było widać żadnego pozytywnego efektu nęcenia, wręcz przeciwnie zapanowało bezrybie - może w ten dzień na tym miejscu żadnej ryby nie było w wodzie. Zwykle jednak wybierająć się na to samo miejsce z zanętą sklepową, a ręcznie robionym rewelatorem to rewelator dawał ciekawsze efekty. Zanęta oczywiście nie tylko działa na krąpia, ale aby łowić inne gatunki ryb wbrew temu co pisze autor trzeba samemu wzbogać zanętę o odpowiednie składniki (tylko, czy to jeszcze rewelator) i jak zdążyłem zaobserwować trzeba tutaj zachować umiar i nastawić się na jeden gatunek ryby. Sam rewelator jest super na krąpia, po skomponowaniu go z własnymi dodatkami, za którymś razem doszedłem do leszczy.

Najlepszy sezon tego roku na białoryb już za nami, ale można jeszcze na płoć wyskoczyć, może wymyślę do tej zanęty coś płociowego... RewPloc !

Wędkarstwo - lubię to i to i tam to... DbM Partner wejdź i zarabiaj - praca, biznes i pieniądze!

3

Witam!

Nie wierzę w super gotowe zanęty. Na krąpie i drobnice każda zanęta będzie dobra. Sedno tkwi w odpowiedniej kompozycji zanęty. Dotyczy zapachu, koloru ( zależnie od dna łowiska) i innych dodatków.  Łowiłem kiedyś w Pułtusku na Narwi. Byłem tam całą noc. Złowiłem 3 lechy stosując podobno rewelacyjnego ultrbaita. Obok mnie było kilku wędkarzy. Efekty mieli podobne. O świcie przyjechał wędkarz. Stanął na stanowisku niedaleko mnie. Zarzucał obok mojego zestawu ( grunt). Zarzucał kilka razy w celu zanęcenia łowiska. Po pół godzinie wyciągał lechy od 2 do 3 kilo. W godzinę miał ich z 10 sztuk. Nie zabierał ich z łowiska. Po rozmowie z nim okazało się że jego zanęta zwabiła i utrzymała w łowisku spore stado leszczy. Było gorące lato. Miał zanętą grubą, z kukurydzą i makuchem grubym ( stąd nie łowił drobnicy). Zanęta jasna ( dno lekko zamulone), zapach - miód, bardzo słodka letnia zanęta. Facet zarzucał z niesamowitą precyzją. Dokładnie w to samo miejsca z dokładnością do 10-15 cm. Wszystko to złożyło się na jego sukces.

http://wedkarstwo-turystyka.blogspot.com/
Pozdrawiam

4

8artur napisał/a:

Na krąpie i drobnice każda zanęta będzie dobra.

Wiesz, Ameryki nie odkryłeś, w co wierzysz nie moja w tym głowa (w sensie zmartwienie), ale spoko i ciekawie piszesz.

8artur napisał/a:

Wszystko to złożyło się na jego sukces.

Odpowiadam na post, ponieważ wspomniałeś o sednie rzeczy, a co znaczy wszystko?

Tak jakbyś miał wszystko przed oczami i nie widział, największym tutaj sekretem jest nie tylko zwabienie ryb w łowisko co można osiągnąć rewelatorem, ultrabitem, czy inną super zanętą nie koniecznie ze sklepu, ale zatrzymanie ryb w tym łowisku, a to jest już zwykle sztuka (zdarzają się wyjątki, może kilka dni w roku). Ten sekret w moim przekonaniu tkwi w grubej zanęcie, musi być coś grubszego w zanęcie, aby zatrzymać stado dużych ryb, sama sypka zanęta nie sprawdza się chociażby był to ultrabite z feromonem na leszcza.
Można stosować kukurydzę, makaron jeśli miejscowy i co dzień masz czas pójść na łowisko.
Nie każdy ma tyle czasu, dlatego kiedy masz tylko weekend, jeden dzień... szybciej jest sprecyzować co chcemy złowić, tak na leszcza nieco zanętowej rewelki plus pęczak i jest dobrze (pęczak jest wystarczająco gruby i lubiany), dalej to już tylko trochę techniki, nie płoszymy ryb z łowiska, a łowimy.

Secret success! Nie pomylić feromonu na leszcza z feromonem działającym tylko na płeć przeciwną, ponieważ przy grubym portfelu kto wie, można i zostać samcem alfa smile

Wędkarstwo - lubię to i to i tam to... DbM Partner wejdź i zarabiaj - praca, biznes i pieniądze!

5

Może i samcem, ale rybki na to nie polecą tongue hehe. Ogólnie uważam że dużo zależy od szczęscia smile

Serdecznie pozdrawiam! SEO Dąbrowa Górnicza

6

One tak, a rybki nie. Czy to znaczy, że rybki są sprytniejsze? Coś tutaj nie rozumiem.

7

Zobacz fascynujący sklep     lakiery do paznokcie